Як можна купувати залізничні квитки в Україні

Як не крути, поїзди є найпопулярнішим способом для переміщень по Україні. Воно й не дивно, адже з їх допомогою можна за ніч дістатися практично в будь-яке місто чи селище, причому за невеликі гроші, якщо ви не любитель проїхатися з шиком в люксі. Правда, багато людей до сих пір не знають, як купить залізничні квитки в Україні, а саме — яким способом це найкраще зробити!
Забули як виглядає каса ж / д вокзалу?
Вас таких мало. Сиджу я такий і в два кліка квиточки на поїзд замовляю і думаю, як же круто, що хоч жд квитки тепер можна купувати без поїздки на вокзал, часом простоявши у черзі і розповівши і розглядаючи різні варіанти. Радий за себе, за друзів, за державу, але, як виявилося, багато людей продовжують витрачати купу часу на дорогу і на стояння в черзі, замість того, щоб купити все, що потрібно в кілька кліків. За скільки днів можна купити квиток на поїзд в Україні Так, друзі, це так.
Спочатку я було подумав, що це люди похилого віку або старовіри так надходять, але виявилося, що зовсім не так — молоді люди в Україні також продовжують купувати залізничні квитки на поїзд у касах вокзалу.
У мене є такі знайомі, та ще й знайомі знайомих, але вибачте мене, хлопці, — навіщо ви витрачаєте свій дорогоцінний час, якщо можна зайти на сайт і купити квитки на поїзд в режимі онлайн, тобто навіть не виходячи з дому ?! Згоден, нас не інформують про всі нововведення, тому давайте будемо розбиратися в тому, як же можна купувати залізничні квитки в Україні без зайвих тимчасових і грошових витрат.

Як купувати квитки на потяг в касах ж / д вокзалів
Від цього способу покупки квитків я дуже давно вже відійшов, але розповісти про це потрібно, так як багато людей все ще ним користуються (дада, я постараюся їх перевести на «темну сторону» покупки квитків — в інтернет). Отже, тут ніби як все гранично просто, але разом з цим і сильно затратно по часу. Простота покупки квитків в касах в тому, що від вас вимагається тільки: Приїхати на вокзал. Сказати касирці дати бажаної поїздки, напрямки і ваші ПІБ. Оплатити.
Як ми бачимо, все гранично просто і все з цим вже знайомі, АЛЕ чи замислювалися ви про те, скільки ж вашого часу забирає цей процес? Давайте розглянемо по пунктах: Доїхати на вокзал — в залежності від масштабів вашого міста і дальності проживання від ж / д вокзалу, вам потрібно буде витратити час на дорогу. Це може зайняти 15-20 хвилин, але часом і 40-50 хвилин або навіть більше години.
На цьому ж етапі підрахуйте також, скільки вам потрібно витратити грошей на дорогу до вокзалу — це вартість проїзду в тролейбусі / автобусі / метро / маршрутці (від 3 грн до 8 грн, в залежності від виду транспорту та міста), а якщо вже ви вирішили поїхати на машині, то вартість буде ще більше. Черга — як не крути, але без цього нікуди. Знову-таки — в залежності від масштабів вашого міста і кількості проживаючих там людей — вам потрібно буде простояти від 2-3 хвилин і до 20-30 хвилин. Дорога назад — займає приблизно стільки ж, скільки і доїхати на вокзал, тобто 15-20 хвилин або 40-50 хвилин. Разом, нам потрібно буде витратити на покупку квитків на поїзд через касу від 40-45 хвилин і до 1.5-2 годин. Так, уявіть собі! Плюс до всього ще ви витратите кілька гривень за проїзд, може, попити захочеться або ще що перекусити, якщо добиратися вам далеко.