Країни які варто відвідати

Подорожі. Це те, про що я мрію вночі. І якщо я виграю «мильони» в тотці, я впевнений, що спочатку я побувала б у всьому світі, і тільки пізніше я купив квартиру .

Серед країн які варто відвідати хоча б раз у житті, я виділив кілька, купити дешеві авіаквитки на будь який з цих напрямкiв можно на сайтi avia.proizd.ua.
1. Нова Зеландія
Це була наша запланована поїздка на медовий місяць, перервана незапланованою дитиною. Дивіться цю природу безпрецедентно в інших місцях. або світяться печери — це повинно бути щось абсолютно дивовижне.

Світлячок Печери — Нью-Zealand
Печери Glowworm

2. ЯПОНІЯ
Відвідайте Японію на початку травня, щоб можна було побачити найкрасивішу в світі гліцинію в парку Фуджі або парку Віка Віка. Хлопчики хочуть побачити справжнього ніндзя, я хотів би пити чай з японцями, побачити їхню культуру і те, як вони живуть, відчути цю простоту, яку я так люблю читати.

Парк глицинії Кавачі

3. США — Нью-Йорк
Витрачаючи мінімум 14 днів на Манхеттені, це мій нинішній No1. Є хороший шанс, що ми зможемо дістатися до цього року! Не можу чекати. Подивіться на схід сонця …

Ці країни я виділяю відповідно до своїх особистих вподобань. Цілком можливо що ваш список кращих країн буде зовсім іншим.


Adblock
detector