У Тернополі Олімпійський день відзначили разом з Сергієм Бубкою

Тернопіль, як і багато міст країни, приєднався до Всеукраїнської спортивної акції «Олімпійський день

Але його особливістю стала присутність на акції і участь в символічному забігу олімпійського чемпіона Сергія Бубки. Він привітав всіх учасників з проведенням такої акції, побажав бути активними, спортивними і здоровими. Президент Національного олімпійського комітету України також нагородив кубками переможців Міжнародного турніру з міні-футболу серед дітей «Футбольна зірка майбутнього». Грамоти з рук Сергія Бубки отримали і юні спортсмени — активісти олімпійського руху на Тернопільщині.

На Театральну площу Тернополя пропагувати спорт і здоровий спосіб життя в цей день вийшли спортивні товариства та спортивні школи міста, переможці міжнародних і всеукраїнських змагань, тренери і зовсім юні спортсмени. Тут же провели змагання з баскетболу та стрітболу. Долучилися до акції також чиновники з адміністрації і облради.

У символічному забігу, який очолив 35-разовий світовий рекордсмен Сергій Бубка, взяли участь понад 600 спортсменів різних вікових груп. Траса його, протяжністю в 600 метрів, проходила навколо Театральної площі та скверу ім.Т.Шевченка. Після закінчення забігів, всі учасники отримали сертифікати бігунів, а переможці — грамоти. Що ж стосується, олімпійського чемпіона, то біг завжди був присутній в його житті. «Я завжди бігаю, — каже Сергій Бубка. — Коли приїхав до Тернополя, то ввечері здійснив пробіжку по набережній Тернопільського ставу. Фізичне рух — це мій спосіб життя ».

У Тернополі Президент Національного олімпійського комітету України провів три дні. Саме тут відбувся черговий Всеукраїнський семінар-нарада НОК. «Кожні півроку ми збираємося в різних куточках України, щоб обговорити, що відбувається в олімпійському русі, — розповів Сергій Бубка. — Представники НОК на місцях розповідають про стан справ, діляться планами, переймають досвід кращих відділень. Вирішуємо також, що потрібно зробити, щоб наша діяльність перейшла на більш високий рівень ».

В рамках перебування на Тернопільщині Сергій Бубка також відвідав ряд спортивних організацій області, взяв участь у церемонії закладення каменя для побудови університетського спортивного комплексу, відкрив Центр східних єдиноборств і висадив «Олімпійську алею» в Тернопільському національному економічному університеті.
Источник: ternopil.eu.


Adblock
detector